Michał Kołodziej na kolejne dwa lata!

2 tygodnie temu | 26.06.2024, 19:20
Michał Kołodziej na kolejne dwa lata!

Z radością ogłaszamy, że Michał Kołodziej, jeden z kluczowych zawodników naszego zespołu, przedłużył kontrakt z Zastalem Zielona Góra na kolejne dwa lata!

Michał Kołodziej to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać fanom koszykówki w Zielonej Górze. Jego determinacja, umiejętności oraz zaangażowanie na boisku czynią go niezastąpionym elementem naszej drużyny.

Przedłużenie kontraktu z Michałem to nie tylko wielki sukces dla klubu, ale także gwarancja emocjonujących meczów oraz wspaniałych chwil, które czekają nas w nadchodzących sezonach. Jego obecność na parkiecie daje nam pewność, że Zastal Zielona Góra będzie walczyć o najwyższe cele.

Decyzja Michała o pozostaniu w Zastalu to dowód na to, że nasz klub jest miejscem, w którym zawodnicy czują się bardzo dobrze. Cieszymy się, że Michał pozostanie z nami na kolejne dwa lata i mamy nadzieję, że wspólnie osiągniemy wiele sukcesów.

Dziękujemy Michałowi za zaufanie i wiarę w nasz projekt. Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące mecze i wspólne świętowanie zwycięstw.

Udostępnij